Polska Akcja Humanitarna

Yerba Mate El Pajaro – wspieramy Polską Akcję Humanitarną

Pędząc przez życie często zapominamy o drugim człowieku i o wielu możliwościach wspierania się nawzajem w codziennych trudnych chwilach, ale też w prawdziwych tragediach, nawet o wymiarze globalnym. Nasza marka yerba mate – El Pajaro – stara się wyjść temu naprzeciw i zaproponować wszystkim konsumentom tego naparu bezpośredni i prosty sposób na zaangażowanie się w pomoc społeczeństwu. Dlatego właśnie przystąpiliśmy do współpracy z PAH, czyli z Polską Akcją Humanitarną. Dowiedz się więcej na ten temat!

O działalności PAH

Organizacja ta funkcjonuje w Polsce już od 1992 roku, w formie działalności pozarządowej. Wspierana jest przez niezliczoną ilość darczyńców, przedsiębiorców, wolontariuszy i sympatyków idei. Polska Akcja Humanitarna ma na celu niesienie pomocy tam, gdzie łamane są prawa człowieka, wystąpiły konflikty zbrojne, ja i katastrofy naturalne. Wsparcie zawsze jest bezstronne i skierowane na poszkodowaną ludność cywilną na świecie – swoją opieką PAH obejmuje bowiem nie tylko Polskę, ale też inne państwa. PAH przeprowadza również skuteczne kampanie społeczne, z których najbardziej znaną jest akcja Pajacyk. Dzięki niej tysiące niedożywionych dzieci w polskich szkołach mogło liczyć na ciepły posiłek w ciągu dnia. A to zaledwie jeden z wielu przykładów z podejmowanych aktów pomocy przez Polską Akcję Humanitarną!

Yerba Mate El Pajaro i PAH – jak to działa?

To bardzo proste! Za każdym razem, gdy kupujesz naszą yerbę – wspierasz Polską Akcję Humanitarną. Ty zyskujesz organiczny, intensywny w działaniu i smaku susz klasyki yerba mate, zaś PAH może rozwijać się i pomagać społecznościom w potrzebie, bez obaw o stabilność finansową i środki do tego szlachetnego celu. Yerba Mate El Pajaro przypomina tym samym o jednej z najstarszych wartości picia Zielonego Złota Indian – o tym, że jest to tzw. Napar Przyjaźni. Wzmacnia więzi międzyludzkie i budzi szacunek oraz empatię wobec innych. Spożywając El Pajaro można dołożyć swoją cegiełkę do szerzenia pokoju, zdrowia i dobrobytu na świecie.