El Pajaro Ashwagandha

Natura zdaje się nam nieustannie powtarzać: nie musisz żyć w stresie! Nie musisz żyć w biegu! Odetchnij, zrelaksuj się, a ja ci w tym pomogę… Yerba Mate El Pajaro z ashwagandhą jest jednym ze sposobów na skorzystanie z mocy roślin i wprowadzenie ich na stałe do swojego życia. Bo nic tak jak napar, który można popijać codziennie, nie wpisuje się w rytm dnia – niezależnie od tego co w jego trakcie robimy!

Ashwagandha – na stres i osłabienie

El Pajaro Ashwagandha zawiera w sobie sproszkowaną ashwagandhę oraz opuncję figową. Ta pierwsza to witania ospała, klasyczne zioło stosowane w hinduskiej medycynie – ajurwedzie. Jest uznawana za jeden z najlepszych adaptogenów, roślin wspierających organizm w sytuacjach stresowych, w adaptacji do zmian, bezsenności, a także do wzmocnienia ciała na wszystkich płaszczyznach. Mówi się, że ashwagandha daję siłę konia, stąd jej nazwa z sanskrytu oznacza „zapach konia”. Spożywanie jej wprowadza równowagę zarówno fizyczną, jak i psychiczną czy nawet duchową.

W połączeniu z yerba mate, ostrokrzewem paragwajskim, otrzymujemy zatem podwójne wzmocnienie i odżywienie. Pamiętajmy bowiem, że yerba zawiera kompleks mikro i makroelementów oraz witaminy (wiele z grupy B, a także E, C). Z kolei saponiny obecne w ostrokrzewie mają właściwości zwiększające działanie innych roślin.

Yerba El Pajaro Ashwagandha con cactus

Marka El Pajaro charakteryzuje się typowym dla Paragwaju yerbowym suszem. Jest on intensywny w smaku i bardzo pobudzający. Wyjątkowości tej mate dodaje zaś fakt, że jest w pełni organiczna, co zwiększa w niej obecność związków czynnych. Całość opisywanej mate z ashwagandhą dopełnia dodatek opuncji figowej ze swoim wachlarzem witamin (C, E, B1, B2) oraz aromatów ananasu i marakui naturalnego pochodzenia.

El Pajaro Ashwagandha to więc yerba idealna dla osób potrzebujących wprowadzić więcej równowagi do swojego życia, odnaleźć się w nowej sytuacji czy po prostu wzmocnić organizm. Ten rodzaj yerba mate może przyczynić się także do poprawy nastroju – nie tylko dzięki dodatkowi ziół,, ale też swojemu egzotycznemu, pełnemu słońca aromatowi.